הדברה לעסק

חומרי חיטוי וחומרי חיטוי המשמשים על משטחים חייבים להיות רשומים ב- EPO ולכלול מספר רישום על התווית. תקנות הדברת חומרי הדברה ניתן למצוא באתר זה. הוראות אלו מחייבות כי חברה מורשה חייבת להודיע למחלקה על כל שינוי במידע על בקשת הרישיון שלה תוך 30 יום בכתב.

להרשמה כחברת הדברה או לחידוש ההרשמה

מלא את הבקשה לרישום עסק לחומרי הדברה (PDF, 161 KB). ההגדרה של רישומי סוכנויות ועסקים אחרים נמצאת ב- NYRR 6 חלק 325 באתר DEC (קישור משמאל), והדרישות לאישור מסחרי נמצאות ב 6 NYCRR חלק 326. חברה היא אתר המספק, מציע או מספק שירותים לשימוש מסחרי בחומרי הדברה והוא חלק מחברה הרשומה במשרד.

יש להגיש למשרד בקשות לחידוש לפחות 30 יום לפני תום תקופת הרישום הנוכחית

מועמדים פרטיים חייבים לקבל הכשרה מעודכנת בשש נקודות מפתח מתוך שש הקטגוריות במרווחים של שלוש שנים לפני הסמכה מחדש. המועמדים יכולים למצוא הזדמנויות הכשרה להסמכה מחדש באמצעות איתור קורס ההסמכה שלנו.

יש 26 קטגוריות למשתמשים מסחריים וציבוריים. בקטגוריה 23 משתמשים הם עובדים של חברות מורשות להדברת חומרי הדברה המגישים בקשות לפארקים, בתי ספר ומחנאות. בקטגוריה זו ישנם גם מיישמים מוסמכים שהם עובדים העובדים במקומות אלה.

מחוזות

פארקים ומחנות בתי ספר עשויים לדרוש הסמכה לקטגוריה 23 עבור אזורי הגידול האחרים שלהם, אך הסמכה זו מספיקה כדי לעמוד בחוקים ותקנות של הדברת פנסילבניה. משתמשים יכולים לקבל הסמכה לעיריות וחברות קטנות. עבור פעולות גדולות יותר, התוכנית קובעת כי מעסיקים יכולים לשכור הדברת מזיקים מוסמכת מפלורידה האחראית על תוכנית P-Control, והמפעיל אחראי על הדרכה והדרכה של המשתמש (ים) במקום אישור מפעיל פרטני.

בנוסף לאישור הפרט של משתמשים, יש צורך ברישום עסק. רישום התעודה נמשך בין ה -1 בספטמבר ל -31 באוגוסט ויש לחדש אותו מדי שנה. תוכל לתבוע פטור מועמד מוסמך יחיד על ידי השלמת הרישום באופן מקוון.

חברות שהן מוסדות ציבור חייבות להיות בעלות רישיון עסק (PDA)

חברות המעסיקות עובדים שאינן פטורות מהקצבה המשפחתית חייבות להיות בעלות WPS ועובדים אלו חייבים לקבל הכשרה שנתית והסמכה ליישום הדברה מיום העבודה הראשון. חברות הנדרשות להיתרים מסחריים חייבות להעסיק לפחות מועמד אחד שמוסמך על פי התנאים של אישורי מסחר במדינת ניו יורק.
לעוד פרטים מורחבים אודות הדברה לעסק מומלץ לבדוק כאן: kesem-hadbarot.co.il

על המבקש לרשום ולהוכיח אחריות ואחריות כלכלית בסך 100,000 $ עבור נזקי רכוש ו 100,000 $ בגין נזקי גוף לאירוע באופן כללי

עם מינימום של 200,000 $ לאירוע. הרכב המשמש את המשתמש ו / או החברה המגישה את הבקשה תחת קטגוריית המשנה "תחזוקת נוף, דשא והדברה נוי" חייב להיות רשום לפי קטגוריה 3 (א) ויש להדביק אותו עם מדבקת זיהוי שהונפקה על ידי מחלקת המנוע כלי רכב או מסופקים על ידי החברה ומשמשים את כל העובדים.

ניתן להציב שתי מדבקות מאושרות להדברה משני צדי הרכב או על מכשיר אחד

לכל מיקום חברה רשום חייב להיות חשבון מקוון משלו. חברות גדולות חייבות לכלול את מספר הרישום של כל סניף בספר הטלפונים האד -הוק שבו הסניפים חופפים (למשל PMBR 123 בהרטפורד, PMBR 124 במרידן ו- PMBR 1098 בניו הייבן) ולחתום על חוזה בכתב ליישום חומרי הדברה ו שירותים.

כאשר הבקשה מתקבלת, ה- PCP ישלח לך חשבונית עבור הרישיון המסחרי ליישומי הדברה. חידוש רישיון העסק יישלח אליך בתאריך התפוגה של רישיון העסק שלך.

החשבונית עבור רישיון העסק להדברת חומרי הדברה משמשת לתשלום האגרה של 15,000 $ עם קבלת התשלום והרשיון ניתן

כאשר תקבל את החשבונית לתשלום עבור הרישיון שלך למריחי חומרי הדברה, טופס הבקשה המקורי שלך ייכנס למערכת המחשבים שלנו. לאחר ששילמת את החשבונית, עליך לשלוח מידע על כיסוי ביטוח החבות שלך בטופס סקירת הביטוח (מדד המחירים לצרכן) 001.

עבור בקשות לרישיון הדברה

טופס הניסיון הניתן לניסיון של DCA הוא הוכחה לאחריות כלכלית, והרישיון עמלה היא דמי רישיון עסק (150 $) או דמי רישיון DCA של 50 $. כאשר מתקיימים דרישות ההסמכה ושכירים עובדים מוסמכים, הבעלים מוסמך. אם יש שינוי ב- DCA, על המשתמש עדיין לעמוד בתנאי ה- DCA ולשלוח טופס ניסיון אחר שניתן לאמת את DCA תמורת תשלום של 50 $ (מחלקת תקנות הדברה, 511 Westinghouse Rd.

כדי לשמור על ההסמכה, על המשתמשים להגיע תוכנית הדרכה מעודכנת בנושאי ליבה ונושאים ספציפיים לקטגוריה. על משתמשים פרטיים לעבור את בחינת ההסמכה למשתמשים פרטיים בקטגוריה 20 (חומרי גלם וחיטוי חדרים) ובחינת ההסמכה בקטגוריה 21 (חיטוי רצפה). עבור כל קטגוריה ב אשר המבקש מוסמך, נדרשות שש נקודות זכות ועשר נקודות זכות.

תכנית ההסמכה המוגבלת לתחזוקת נוף מסחרי (LCLM) מאפשרת למעצבי גידול מסחריים להשתמש בחומרי הדברה לשימוש בקוטלי עשבים

קוטלי חרקים, קוטלי פטריות, צמחי נוי ו הסמכה אינה מאפשרת למחזיקי אישורים מורשים לחברות אחזקה לפקח על עובדי החברה, ואין להם תעודה להפעלת חברת P-Control.

הבעלים או המפעיל של חברת יישום חומרי הדברה מסחריים המשתמשת בחומרי הדברה בפנוקס ממטוס. החברה המשתמשת בחומרי הדברה מסחריים ועוסקת ביישום חומרי הדברה בשטח.

זוהי קריאה לחברות לערוך הסכמים עם חברות הדברה מורשות באוהיו לביצוע בקשות. מלא את הטופס שלהלן באמצעות כפתור ההורדה מימין. קרא את המידע בראש העמוד.