מצגת אינפוגרפיקה

בחודש שעבר דיברתי מדוע שקופיות בסגנון אינפוגרפי הן דרך נהדרת לתת למצגת ה- PowerPoint שלך דחיפה חזותית. אמרתי לך שאתה צריך להתחיל לעצב את מצגות ה- PowerPoint שלך כדי להיראות יותר כמו אינפוגרפיקה. בנוסף להרכבת קבוצה של שקופיות גרפיות להצגה מקצועית ואינפורמטיבית, תבנית האינפוגרפיקה הלוגיסטית של PowerPoint קלה להפליא לעריכה ובקרוב תגיע עם שקופיות מונפשות לחלוטין. עבור מצגות הדורשות שימוש בתרשימים וגרפיקה, תבנית זו מציעה 183 שקופיות הניתנות להתאמה אישית מלאה – אנימציה וקלה.

זה כל מה שאתה צריך כדי לעצב אינפוגרפיקה של PowerPoint, כולל כל הנתונים והתמונות שישולבו בעיצוב.

אם ברצונך שהאינפוגרפיקה שלך תיראה אחרת ב- PowerPoint מאשר באינפוגרפיקה המקורית

צור רשימה של כל המושגים החשובים באינפוגרפיקה והכנס אותם לתוכה, או צור רשימות בעצמך. מוצר חינמי זה מ- Showeet מכיל למעלה מ- 40 אלמנטים הניתנים לעריכה שבהם תוכלו להשתמש כדי ליצור אינפוגרפיקה של PowerPoint. הנה לכם – תבנית PowerPoint לכל סוג פרויקט שמאפשר לכם להעביר עובדות ודמויות חשובות לקהל שלכם בצורה משעשעת ומרתקת. תבנית PowerPoint מהנה וססגונית עם 30 שקופיות ייחודיות ואינפוגרפית עץ קל להתאמה אישית ולשימוש בכל מיני מצגות אינפורמטיביות וחינוכיות.
לעוד פרטים על מצגת אינפוגרפיקה יש לבדוק כאן: dnamedia.co.il

כל שקופית מוקדשת למטרה אחרת – אינפוגרפית PowerPoint זו מכילה שקופיות עם תרשימי עמודות, תרשימי תהליכים וכו '. הוסף שקופית עם גרף השוואת נתונים למצגת שלך או הוסף השוואות נתונים, תרשימים, תרשימים ותרשימים ל המצגת שלך.

אתה יכול להשתמש בתבנית זו כבסיס למצגת שלך או פשוט להעתיק ולהדביק כל שקופית מאינפוגרפיקה טובה למטרה זו

אתה יכול גם לקבל גרפיקה מוכנה מ- Visme כדי ליצור את האינפוגרפיקה שלך ב- PowerPoint מההתחלה. כעת לאחר שיצרת אינפוגרפיקה של מצגת, עליך להיות בדרך ליצור אינפוגרפיקה שעובדת עם מצגת ה- PowerPoint שלך.

תרשימים הם כלי נהדר להעברת מידע לקהל היעד שלך

ותבנית אינפוגרפיקה זו של PowerPoint מכילה 10 שקופיות ייחודיות המספקות לך תרשים מבוסס וקטור. זה אפילו מאפשר לך לעבוד עם הנתונים שלך ולכלול גרפיקה ותרשימי עמודות כדי לתת לקוראים מידע נוסף שתוסיף למצגת. סט גרפיקה ושקופיות תכליתי במיוחד זה כולל מספר אפשרויות שיעזרו לך ליצור מצגות מדהימות. בהמשך יש לנו סט נתונים שניתן להציג במגוון פורמטים כגון תרשימים, תרשימים, טבלאות ותרשימים.

הנתונים שאספת מהניתוחים שלך באמת יזרחו בתבנית האינפוגרפית של PowerPoint הכוללת 21 עיצובים שקופיים ייחודיים. מושלם עבור אנשי עסקים ואנשי מקצוע בתחום השיווק, ומושלם לכל מי שמעוניין בניתוח נתונים והדמיה.

ניתן להשתמש באינפוגרפיקה בשקופיות PowerPoint לכל סוגי המצגות

אך על ידי הסבר ספציפי על כל שלב בתהליך הם יתאימו לכם ביותר. אתה יכול לרמוז על הקשר והתנועה של נקודות נתונים, לגרום למצגת רשימה להראות מעוצבת היטב, להסביר את הצעדים להשגת מטרותיך ולגרום לה להיראות כמו מצגת רשימה מעוצבת היטב. מצגת PowerPoint רב-תכליתית זו מכילה את כל המצגות הדרושות לאינפוגרפיקה. מצגת PowerPoint זו כוללת 25 שקופיות ייחודיות בסגנון אינפוגרפיקה, ומציעה מספיק תכונות ליצירת מצגת אפקטיבית.

אינפוגרפיקה הופכת את המצגת שלך לאפקטיבית והקהל שלך מרתק

אז בפעם הבאה שאתה מרגיש כמו נשמה – מצגת עסקית מוחצת – ודא שאתה משתמש בתבניות אינפוגרפיות כדי ליצור רושם על הקהל. אינפוגרפיות הופכות את המצגות שלך ליעילות, והשימוש בהן מזכיר לאנשים את נקודות המפתח של כל שקופית. בפעם הבאה שתזדקק למצגת עסקית אפקטיבית אך נשמתית, תוכל לאפשר שימוש באינפוגרפיקה בשקופיות PowerPoint שניתן להשתמש בהן במגוון מצגות, החל ממצגות עסקיות ועד מצגות ועידות ועד לפגישות עסקיות. בפעם הבאה שתזדקק למצגת עסקית אפקטיבית אך נשמתית, דאג להשתמש בתבנית האינפוגרפית כדי להציג מצגת יעילה ובלתי נשכחת עם הרושם שאתה משאיר על הקהל שלך.

אם אתה סקרן כיצד לעשות זאת

יש לך מזל, כי אני אראה לך כמה קל ליצור אינפוגרפיקה משלך. אני גם אבדוק את התבניות הטובות ביותר לאינפוגרפיקה של PowerPoint בהן תוכל להשתמש כדי ליצור מצגת PowerPoint טובה. התבונן במאמר זה וקבל השראה ליצור משהו נהדר עם PowerPoint וצור אינפוגרפיקה ב- PowerPoint כחלק מהחלק הראשון והשני. מאמר זה הוא למעשה יותר מדריך ברור, אז תנסו והראו לי איך מכינים PowerPoint אינפוגרפי. כפי שהראיתי בחלק השני (תמונה למעלה) של מדריך זה להצגת האינפוגרפיקה, אראה במאמר נפרד גם מה עשיתי בדיוק וכיצד יצרתי את האינפוגרפיקה שלי ואת התבנית האינפוגרפית.