כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים בגוגל

אם בתחילת דרכה של רשת האינטרנט לא היו המון אתרים ומי שכבר היה לו אתר היה נחשב לאוטוריטה בתחומו ולא היו לו מתחרים, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. היום יש עשרות אלפי אתרי אינטרנט בישראל ומיליונים רבים ברחבי העולם, מה שאומר שבכל תחום שהוא יש לא מעט אתרים ובמילים אחרות – התחרות עצומה. לא משנה אם אתם נטורופתים או שאתם רואי חשבון, בעלי נגריה או בעלי חנות וירטואלית למכשירים סלולאריים, ההתמודדות היום מול המתחרים שלכם הרבה יותר מורכבת וההתמודדות הזו מחייבת אתכם לעשות קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים אורגני אמור להביא אתכם למעלה תוצאות החיפוש בגוגל ואתם אלו שאמורים להיות התשובה לכל שאילתא של גולשים במנוע החיפוש שמחפשים שירות, מוצר או מידע שאתם מספקים. אז מה כולל קידום אתרים בגוגל? מי צריך אותו? איך בוחרים חברת קידום אתרים?

מי צריך אותו?

נתחיל מהשאלה מי צריך קידום אתרים בגוגל והתשובה היא – כל בעל אתר. אתר אינטרנט יפה ומרשים ככל שיהיה וכמובן מעוצב וכתוב ברמה הגבוהה ביותר לא יספק את התוצאה או במילים אחרות – לא יביא לקוחות ללא קידום אתרים בגוגל. כל בעל אתר בכל עיסוק שהוא צריך קידום מקצועי בכדי להיות שם לצד המתחרים שלו ועדיף כמובן מעליהם.

קידום בתוך האתר ומחוצה לו

קידום אתרים אורגני כולל פעולות שונות בתוך האתר ומחוצה לו. הוא כולל אופטימיזציה של האתר למנועי החיפוש או במילים אחרות, מיטוב שלו בכדי שהוא אכן יהיה רלוונטי לגולשים ספציפיים, כולל כתיבת תוכן איכותי שיספק ערך לגולשים, יצירת קישורים פנימיים וכתיבת תגיות לתמונות, לעמודים ולאלמנטים שונים באתר. המטרה היא כמו שאמרנו – לגרום לגוגל להבין שהאתר הוא הרלוונטי ביותר בהתאם לביטוי המפתח שהוקלד במנוע החיפוש קידום מחוץ לאתר זה אומר בעיקר יצירת קישורים נכנסים לאתר שמשמשים כ"המלצות" לגוגל, וכמו ממליצים בעולם האמיתי יש איכותיים יותר ופחות, יש אמינים יותר ופחות וצריך כמובן לבחור את הקישורים האיכותיים ביותר.

לבחור חברת קידום

קידום בגוגל לא כל אחד יכול לעשות או במילים אחרות, רק מי שמהתחום ויודע לעשות את זה כמו שצריך. קידום אתרים אורגני צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית, חברה שיודעת מה צריך לעשות ואיך לעשות, חברה שמביאה עמה ניסיון ודוגמאות להצלחות שלה. אם קיבלתם הבטחות להגיע למקום הראשון בגוגל בביטויים תחרותיים תוך כמה ימים אתם כבר צריכים לדעת שזו לא החברה שאותה אתם מחפשים. קידום אתרים בגוגל הוא עבודה מתמשכת, עבודה שאם עושים אותה כמו שצריך מצליחים בה.

היום אין בעל אתר אינטרנט שיכול להרשות לעצמו לא לעשות קידום אורגני ואם יש לכם אתר אתם חייבים לדאוג לקידום שלו על ידי אנשי מקצוע טובים.

One thought on “כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים בגוגל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.